Chovatelské semináře

 

Chovatelské semináře jsou určeny těm začínajícím chovatelům, kteří se hodlají na příchod nového zvířete do domácnosti skutečně pečlivě připravit. Oproti samostudiu na internetu nebo v knihách máte možnost během semináře pokládat doplňující otázky, nechat si lépe vysvětlit to čemu nerozumíte, případně se zeptat na konkrétní informace o tom daném druhu, který jste si zvolili. Nabídka seminářů se bude postupně rozrůstat i přizpůsobovat poptávce.

* doba trvání semináře minimálně 60minut, většinou díky dotazům déle

*místo konání - kancelář VK ZOO, OC Tesco, Českých bratří 503, Vysoké Mýto 56601, po dohodě možno i jinde

*určeno začínajícím chovatelům, které individuálně připraví pro chov zvoleného zvířete, seznámí je s problematikou, vybavením, péčí, vše srozumitelnou formou.

*možnost zaměřit se na konkrétní druh zvolený klientem

*vhodný i pro děti od devíti let (upravená verze pro lepší pochopení dítětem)

*maximální počet osob na jeden seminář jsou tři lidé (nestane se že Váš dotaz již nezbyde čas, nebo se nevyřeší to co konkrétně Vás zajímá)

*termín dle dohody (možno domluvit se jak na pracovním dni, tak na některém z víkendů)

*cena za jeden seminář je 250 kč na osobu (možnost zakoupení semináře formou dárkového poukazu)

*potřebujete pouze tužku a papír na případné poznámky

 

Není problém vytvořit seminář na přání - např. chov pískomila, osmáka degu, korely, papouška, agamy, leguána atd. Nicméně je třeba počítat v tomto případě s delší objednací dobou, ovlivněnou tím, že bude muset vzniknout konkrétní seminář, který pak zůstane v nabídce i nadále.