Aktuality

13.10.2016 Z časových důvodu nejsem bohužel schopna stíhat aktualizovat stránky poradny, proto všechny návštěvníky musím odkázat na Facebook. Z technických důvodů nedávno selhala i návštěvní kniha, proto prosím piště své dotazy na email, aby se opětovně nestalo to že nepůjde odeslat odpověď a to několik dní za sebou. Děkuji všem za pochopení.
 

7.4.2015 Bricas Vale-Land nám již dělá radost doma. Ukazuje se že je to velice šikovné štěňátko, a malou ukázku z jeho pokroků můžete sledovat na našem Facebooku.

 

3.1.2015 bohužel musím oznámit úmrtí naší Titušky, která nás opustila dva dny před Vánocemi, ve věku nedožitých deseti let. Momentálně tedy očekáváme narození našeho budoucího přírustku z chovatelské stanice Vale-Land, který nám snad pomůže trošku zaplnit tu prázdnotu. Očekává se početný vrh štěňátek, takže milovnící dog mohou v případě zájmu kontaktovat chovatelskou stanici (na stránky přejdete kliknutím na odkaz).

 

2.12.2014 Máme nový přírustek, nalezeného kocourka Ramona, jehož příběh si můžete přečíst na našich FB stránkách.

 

16.10.2014 S Titou a Punťou jsme navštívili ZŠ Mistra Choceňského v Kollárově ulici, kde jsme strávili příjemné dvě hodinky ve společnosti dětí a jejich rodičů, pejsci dětem ukázali co všechno umí a opět jsme byli zavaleni lavinou zvídavých otázek.

 

28.8.2014 poslední novinky od nás: V poslední době byl přidán nový článek o barvivech v krmení pro psy a kočky, najdete jej v sekci články pod názvem Zelená či modrá? Která bude dobrá? Na Facebooku jsem založila novou skupinu, která mimo jiné pomáhá v návratu ztracených pejsků a jiných zvířátek, jde o skupinu Ztráty a nálezy Choceň, Vysoké Mýto a okolí, díky které se už několik zaběhlých pejsků dostalo zpět do svého původního domova. Během posledního půl roku, jsem měla možnost se starat o mláďata vrabců, mládě vlaštovky a andulku s ulomeným zobáčkem. To vše jste mohli sledovat na Facebooku poradny. Proběhla přednáška pro první třídy základní školy, kde se děti mohly za pomoci mých pejsků dozvědět něco málo o tom jak se ke psům chovat a i jak se k nim nechovat. V poradně byla spousta zajímavých dotazů, kočičky o kterých jsem se zmiňovala naposled spolu již krásně vychází. Bylo toho opravdu hodně, proto bohužel nezbývalo mnoho času na aktualizaci stránek, ale to mi jistě odpustíte :)

 

Dnes 6.1.2014 přidán nový článek o leuguánovi. Jinak nalezené štěňátko z Chocně se sice nedočkalo svého původního majitele, ale momentálně se nachází v novém domově. V poradně momentálně řeším kočičku která nechce přijmout nové kotě už do zaběhlé domácnosti a vše už je na dobré cestě.

 

Dnes 16.12. byla vyhodnocena soutěž. Tímto ještě jednou všem třem výhercům gratuluji a pokusím se s nimi co nejrychleji spojit aby si mohli výher užít co nejdříve. Všechna štěňata od fenečky Kikiny jsou již v nových domovech, kde jistě najdou spoustu lásky a prožijí nádherný psí život.

 

Dnes 7.12. s potěšením oznamuji, že všech sedm štěňat fenky Kikiny má již své potencionální majitele a příští víkend se začnou chystat do svých nových domovů. Fenka nalezená v Chocni, o které jste se mohli dočíst na FB stránkách již také našla nový domov. V předvánočním čase je naštěstí více méně klid, takže momentálně neřeším žádné vážnější případy, ale z těch posledních zmíním například pomoc s výběrem plemene pro klienty, kterým šlo hlavně o to aby budoucí pejsek zapadl do jejich životního stylu a neublížil jejich tělesně postiženému synovi. Stafordšírská bulteriérka Sára už měsíc dokazuje že byla tou správnou volbou. Jinak teď jde hlavně o běžné poradenství ohledně výběru zvířátek a toho co potřebují. Mezi nejoblíbenější semináře se zařadil seminář Začínáme s akvaristikou o který je největší zájem.

 

Dnes 23.10. připojena nová placená služba - chovatelské semináře momentálně za zavádějící cenu 200,-. Více se dozvíte po kliknutí na odkaz Semináře v hlavním menu. Ale nebojte, veškeré poradenství zůstává i nadále zdarma!! Další novinkou je že Kikinčina štěňátka přišla v pondělí na svět a těší se na nové páníčky. Mrňat je sedm, čtyři pejsci a tři fenečky, k odběru budou od 16.12.2013 za cenu očkování a odčervení, video s nimi a postupně i další informace o nich se můžete dočíst na našem facebooku.

 

Dne 30.9. spuštěna nová soutěž! Také jsme se dnes dozvěděli že nalezená fenečka je březí a ultrazvuk ukázal minimálně tři štěňátka, kterým bude třeba nalézt nové domovy. Předpokládaná doba odběru štěňátek bude před Vánocemi, takže pokud byste o štěňátko které bude zřejmě menšího vzrůstu měli zájem, je možné si jej zarezervovat již nyní. O situaci Vás budu nadále informovat.

 

V posledních pár týdnech zabralo nejvíce času umístění nalezené fenečky křížence jezevčíka. Více jste se mohli dočíst na našem facebooku. Dnes 17.9.2013 zveřejněn článek ZAKLÁDÁME AKVÁRIUM. Do sekce fotoalbum přidán odkaz na kompletní svlek pavouka, který jsem pro Vás nafotila. A abyste se mohli začít těšit, v rubrice soutěž zveřejněna fotka cen do nové soutěže, kterou bude vědomostní kvíz. Její spuštění se blíží každým dnem.